Menu

Cotton Wing – rhythm & blues na najwyższym poziomie

16 maja 2017 - Artyści
Cotton Wing – rhythm & blues na najwyższym poziomie

Ich muzyka potrafi być zabójcza szczególnie ,gdy słucha się ich płyty w samochodzie. Wszystkie ograniczenia prędkości są naruszone bo kierowca czuje wewnętrzny imperatyw  do naciskania pedału  gazu do dechy.  Dlatego doradzamy bezpieczniejszy sposób zapoznania się z zespołem przyjeżdżajcie na Blues Maraton w Augustowie.

Zespół Cotton Wing to trójmiejska formacja rhythm & bluesowa, od lat zdeklarowana muzycznie, ale wzbogacając repertuar konsekwentnie kształtująca swój wizerunek. Koncert Cotton Wing to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie. Zespół przykłada ogromną wagę nie tylko do profesjonalnego muzycznie wykonania, ale także do szczerości przekazu, w którym liczy się dusza, autentyczność i dobra zabawa.
To propozycja klasycznego rhythm & bluesa i mieszanki soulu, funky i gospel. Zaletą zespołu są ich własne kompozycje. Muzycy Cotton Wing koncertują od wielu lat. Pojawiali się na festiwalach „Rawa blues”, „Jimiway”, „Bluesroads”,Olsztyńskie Noce Bluesowe,Suwałki Blues Festiwal ,Przeworsk Blues Festiwal i wiele wiele innych.


Robert Tyszka – śpiew, harmonijka ustna
Piotr Augustynowicz – gitara
Adam Zagrodzki – perkusja
Tomasz Imienowski – bas

Informacje o zespole pochodzą z profilu FB

Strona www zespołu Cotton Wing

Zdjęcia: Materiały promocyjne zespołu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *